מתחת לפני השטח

עומר ואור עשו את הכול ביחד, עוד מימי חברותם בגן הילדים. שני חברים בלב ובנפש, ששום דבר לא יכול היה להפריד ביניהם. אפילו לבנות זוגן היה ברור שזה תמיד עומר ואור ולזה מצטרף כל השאר. הם אפילו התחתנו ביחד, בחתונה משותפת של שני הזוגות ואל עומר ואור הצטרפו גם נטלי ועינב שהפכו בעצמן להיות חברות בלב ובנפש. אידיליה בהתגלמותה. החיים האירו להם פנים, עומר ואור תפסו גל כלכלי טוב כשקראו את פני השטח והקימו חברת סטארט אפ לקידום נדל"ן בפריפריה בכלל ובצפון בפרט. פגישות העסקים שלהם עם  משקיעים מהארץ ומחו"ל הכניסו לכיסם רווחים בסדר גודל של מאות אלפי שקלים בשנה, וכחלק  בלתי נפרד מעבודתם הם היו צריכים לישון מחוץ לבית לא מעט פעמים.

באחת הפעמים הם עלו לצפון הארץ, לקדם פרויקט בניה של שכונת יוקרה חדשה בכרמיאל. המשקיעים שהגיעו מחו"ל לצורך העניין באו לשבוע אינטנסיבי. באחד הימים, לאחר אינספור פגישות עומר ואור חזרו למלון עייפים ומרוצים. העסקה שנחתמה הייתה לשביעות רצונם, הם התקלחו ויצאו לחגוג בחיפה באחד המועדונים הנחשקים. שם יצא להם לפגוש לראשונה נערות ליווי בצפון, אשר היוו חלק בלתי נפרד מאותו מועדון.

כשהמלצרית הביאה להם סיבוב שתיה נוסף אור שאל אותה בקריצה אם היא מכירה איזה שתי בחורות שיכולות להצטרף אליהם להמשך הלילה. דקות ספורות לאחר מכן הגיע אליהם בעל המועדון עם שתי בחורות מדהימות ביופיין. "הן שתיים מהמובחרות של נערות ליווי בצפון, והן שוות כל סכום שיבקשו מכם" חייך אליהם.

הם יצאו משם לדירה דיסקרטית בקרבת מקום, אשר שימשה את הבנות כדרך קבע. כלפי חוץ עומר ואור שידרו נונשלנטיות מוחלטת, אולם מתחת לפני השטח דמם בער בקרבם. זאת להם הפעם הראשונה בה הם ישכבו עם נערות ליווי. דקות ספורות לאחר שנכנסו לדירה, הם כבר קיבלו טיפול של פעם בחיים מאותן בנות. אור מצא את הזין שלו תקוע עמוק בתוך הפה של אחת מהן במציצה לוהטת, כששדיה בין ידיו. היא הביאה אותו לגמירה בשניות, מושכת אותו אחריה לאחד מחדרי השינה להמשך טיפול. שם הוא תקע את הזין הגדול שלו בחוזקה בתוך הכוס הלוהט והרטוב שלה. גניחותיו כשפמפם אותה בחוזקה נשמעות היטב בחלל החדר. הוא גמר שוב ושוב.

עומר זיין את השנייה על הספה בסלון, בתנוחת דוגי מושלמת, נהנה מכל רגע שהזין שלו היה תקוע בתוכה. במשך לילה שלם הם הזדיינו והתחלפו ביניהם, חוזרים הביתה לאחר יומיים מסופקים מכל הכיוונים.