מפגשים לוהטים וסודיים בדירה דיסקרטית אחת

מפגשים לוהטים וסודיים בדירה דיסקרטית אחת

היינו מזדיינים קבוע בדירה דיסקרטית, ניסינו לא פעם להזדיין בבית המלון התל אביבי אבל אז שראו אותנו נכנסים לשם ירדנו מהעניין הזה מהר מאוד. מפגשים לוהטים זה הדבר וכשגילינו דירות דיסקרטיות גילינו את החיים.

היא התיישבה עליי בדירה הפרטית הזאת, זה רק אני והשקט של הדירה המושלמת שבחרנו דרך פורטל מדהים באינטרנט. היא רק רצתה לזיין אותי, רצתה לדהור עליי כמו משוגעת… היה בה סוג של עדינות אבל כשהיא הייתה מזדיינת היא הייתה פורצת גבולות על כל המשתמע מכך.

היא התיישבה עליי כמו אחת מיני נערות ליווי בקריות שבישראל, מחדירה את הזין שלי לתוכה, יש לנו אולי ארבעים דק' אני אומר לה והיא לא מקשיבה, היא מזיינת אותי חזק, כבר עברה שנייה והזין שלי חצה את הכוס שלה, נכנס פנימה, נכנס לה עמוק ואני מרגיש את העומק, אני מרגיש איך אני בתוכה וזה מרגש אותי יותר ויותר.

היא עולה ויורדת ושוב עולה ויורדת וזה מדהים, אני מרגיש את הזין החזק שלי חודר אליה, פשוט נערת ליווי פצצה . אני אוחז במותני האהבה שלה, היה שם בשר שתמיד אהבתי לנשק, לגעת, לטעום, מחדיר לה את הזין שלי ומהדק את הגוף שלה אליי יותר ויותר חזק.

אני מזיין אותה שוב לאט ואז שוב מהר, הפה שלי תקוע על השד שלה, מלקק את הפטמה שלה, מנשק כל חלק וחלק בה. הפה שלי על הצוואר שלה, מלקק אותה, נהנה מכל רגע.

"אוח אני רוצה לגמור" אני אומר ומרגיש איך הרטיבות של שנינו נדבקת אחת בשנייה. אני מרגיש את הדגדגן התפוח שלה, אני מרגיש שעוד שנייה היא מתפוצצת עליי… וכבר עשרה לאחת.. היא חייבת לגמור זה חייב להיות מהר כמו כל החפוזים שלנו…

עוד פעם ועוד פעמיים ואז היא צורחת לתוך האוזן שלי…"אני גומרת אוח אני מתה עליך אני גומרת" היא צווחת בטירוף ולוקחת את זה הלאה איתי יחד בזמן שאני גומר בתוכה ואנחנו גומרים יחד וצועקים את ההנאה זה לזו באוזן….