הפתעה בדירה דיסקרטית

הפתעה בדירה דיסקרטית

אני עובד בחברת בנייה בינונית. יש לנו מחלקת משפחות פנימית משלנו המנוהלת על ידי עורך דין יחיד וסקסי מאוד. מאז ומתמיד היו בינינו יחסי עבודה טובים עם הרבה אנרגיה מינית מודחקת בין שנינו. אחר צהריים אחד לפני כשנה היינו אמורים להופיע בישיבת חברה. לא עשיתי יחסי מין זמן רב החלטתי לערוך "כנס טרום פגישה" ממש כמו דירות דיסקרטיות כדרך טובה להשיג את שביעות רצוני.

נכנסתי למשרדו, נעלתי את הדלת והנחתי את התיקים שלי על הרצפה. הוא בוודאי ידע שלא הועיל לי כלום כי הוא החליק את כסאו לאחור משולחנו עד כדי כך שאני יכול לחדור אותו. כשנישקתי את צווארו בשתיקה הוא פתח את כפתורי חולצה ושיחק עם הפטמות שלי. הייתי כבר רטוב עוד לפני שנכנסתי למשרד וזה כמובן רק החמיר את זה! החלקתי במורד גופו בגודל 6'2 "ופתחתי את מכנסיו כדי לגלות זין קשה מאוד בגודל.

כששאפתי אותו הוא נכנס לי לפה בכוח כזה שרק הדליק אותי יותר. הוא הרים אותי והניח את ישבני על שולחנו, שם המשיך ללקק ולהקניט את הדגדגן שלי עד שהגעתי כמו שמעולם לא עשיתי. ואז הוא החליק לתוכי לעוד 20 דקות של הנאה עזה. כשהחליק את עצמי פנימה והחוצה ממני הוא מצץ ונשך את צווארי ופטמותי. כשהרגשתי שהוא גומר בתוכי הייתה לי עוד אורגזמה עזה. זה התחיל מערכת יחסים מאוד פרודוקטיבית בין שנינו. כעת יש לנו "כנסים" משלנו לפחות פעמיים בשבוע בכל חדר פנוי. איש מעולם לא חשד בניסיונות הקטנים שלנו עד היום. מעולם לא קיימתי יחסי מין טובים יותר כל חיי.

עקבתי אחריה למעלה ושמתי לב שאני עדיין לא כל כך נמשך לאפרוח העירום הזה שהולך לכיוון החדר שלי. שמתי לב שהתחת שלה היה נחמד למדי והחלטתי לתת לזה להיות הכוח המניע שלי. עלינו על המיטה שלי ונתתי לה עוד כמה נשיקות לפני שהיא סוף סוף התחילה לזחול על גופי כדי להניח את שפתיה הרטובות סביב הזין שלי. יכולתי לומר שהיא עשתה זאת רק כמה פעמים או אולי בכלל לא. היא כן הצליחה להרחיק את שיניה. לא התחלתי להגיע לשום מקום עם המתחיל הזה, אז הפכתי אותה לגבה ושפשפתי אותה. התחלתי להקל על הכוס שלה בהתחלה, אבל בסוף היה לי אותה נאנחת ותופסת עוד. סיימתי אותה ונשכבתי שוב, וביקשתי ממנה לינוק אותי. אני חושב שהיא למדה קצת על עוצמה b / c היא חזרה עושה הרבה יותר טוב, סובבה את פיה הקטן סביב ראשי וליקקה במעלה ובמורד הפיר.

היא עדיין לא הייתה מספיק טובה בכדי להביא אותי לדרך והיא הסתכלה עליי כמו נערת ליווי בטבריה. היא שאלה מה לעשות והנחתי את ידי על ראשה ואמרתי לה פשוט לתת לשפה ושפתיה לעשות את העבודה. סילקתי את ראשה מעלה ומטה על הזין שלי. היא שאבה סביב זה וביקשתי ממנה למשוך קצת את הכדורים שלי. היא ענתה בגניחה ופתאום הייתי בעולם חדש לגמרי כמו נערות ליווי . דפקתי את האפרוח הזה באינטרנט. המשכתי כמה דקות והיא פשוט החזיקה לי את הזין מנסה לא להתעלף כשהזזתי את ראשה מעלה ומטה בעוצמה רבה יותר ויותר. לבסוף הגעתי אליו ואמרתי לה שאני עומד לגמור. במבט מחריד היא משכה את ראשה ואת ידי. כשהבנתי שהיא לא רוצה לבלוע, אמרתי לה לנתק אותי ממש כמו נערות ליווי.

היא הלמה משם בידה כשפצצתי את הזריקה הראשונה שלי מספיק גבוהה כדי לפגוע בשפתיה, רק כמה סנטימטרים משם. היא המשיכה והניחה את ראשה לאחור והמשיכה לינוק למרות שעדיין באתי. היא פשוט נתנה לזה להיגמר מהזין שלי. לבסוף אחרי שעצרתי היא המשיכה להתחכך וללקק את הזין שלי עוד כמה דקות. למי שלא בלע לא היו לה מריבות עם חובות הניקיון. קיבלתי אותה כמה פעמים אחרות בפה כמה שבועות אחרי זה, אבל מעולם לא זכיתי להזדיין.