אדווה ונערות הליווי

על מנת שנכיר אחד את השני יותר טוב, אספר לכם קצת פרטים אישיים עליי. קוראים אדווה, האמת שזה היה השם המקורי שאבא ושאימא שלי נתנו לי, אבל איך שנהייתי חלק מאותן נערות ליווי תל אביב, שיניתי כמובן את שמי, וכולם קוראים לי כיום אדי. נחמד, לא? העיקר שזה לי טוב, זה הכי חשוב. אני מתנשאת לגובה של כמעט מטר ושמונים, מה שמבדל אותי משאר נערות ליווי בתל אביב, משום שיש גברים מאוד גבוהים, שרוצים בחורה גבוהה לידם, בפרט שהם הולכים לאירועים חברתיים. אני בת עשרים וחמש, נראית סוף הדרך, הגוף שלי שרירי ומחוטב במקומות הנכונים, והחזה שלי שופע וזקור. וכל זה בלי אף ניתוח פלסטי.
מכיוון שאני משתייכת לקהילה של נערות ליווי בתל אביב, בוודאי תבינו כי היו לי המון מפגשים בשנים האחרונות עם גברים, חלקם טובים יותר, וחלקם טובים הרבה פחות. ורציתי לחלוק אתכם את הסיפורים המרגשים וההזויים שהיו לי בחמש השנים האחרונות לחיי.
בדרך כלל הסוכנות היא מי שקובעת לי את מפגשי הליווי, ואין לי כל אמירה בנושא. כך גם היה המפגש שלי, לפני חצי שנה עם אדיר. לא ידעתי עליו כלום, למעט השם שלו, שממש לא הייתי בטוחה שזה השם האמתי שלו, ותכף תבינו גם למה, ושהוא בן שלושים ושתיים. קבענו להיפגש בדירה דיסקרטית בתל אביב, שאני שוכרת על בסיס קבוע בארבע השנים האחרונות. אדיר הגיע למפגש ודפק על הדלת בהיסוס. פתחתי לו את הדלת וחשכו עיניי. הרגשתי איך הלב שלי נופל לתחתונים. אני מכירה אותו. זיהיתי אותו בשנייה הראשונה שבה פתחתי לו את הדלת.
אז לפני שאמשיך, אמסור לכם בריף קצר. כפי שחשדתי, זה היה שם בדוי, קוראים לו אדם. הוא שיחק קצת עם האותיות, אבל ניחא. אדם היה מושא האהבה וההערצה הבלתי נדלית שלי כל שלושת השנים שלי בתיכון. מה שלא עשיתי, הוא לא שם לב אליי. כמה שניסיתי להתגרות, לשלוח סימנים, לשלוח פתקים, לרמוז, הוא פשוט התעלם כליל מעצם קיומי. וזה כאב, כאב מאוד. הוא היה אהבת הבוסר הראשונה שלי, יותר נכון להגיד האהבה הנכזבת הראשונה שחוויתי. מאז נשבעתי מעולם לא להתאהב שוב, וכך באמת היה.
ונחזור לעניינינו. אדם כמובן שלא זיהה אותי, והחלטתי שהגיעה השעה שלי לנקום בו. ניסיתי להפעיל עליו את כל הקסמים שלי, את כל המניפולציות שאני מכירה שעובדות על גברים. הייתי חדה ושנונה, סקסית ונמרצת, מאהבת אמתית. הוא מיד נשבה בקסמיי. ומשך אותי למיטה הזוגית המפוארת שלי. הפשטתי ממנו את כל הבגדים, ואז אזקתי אותו באזיקים שהשאיר אצלי הלקוח הקבוע שלי השוטר. הוא התנשף בכבדות, והיה כולו משולהב, ועל כך העיד הזין הזקור והגדול שלו.
ואז השלכתי את כל הבגדים שלו מהחלון של הדירה הדיסקרטית שלי.
הוא היה בשוק. סיפרתי לו מי אני ולמה עשיתי את זה.
מה אגיד לכם – "קארמה איז א ביץ'"…